דרך ההחלמה

מגיעה לך ההשקעה הזו

עכשיו זה הזמן להתמקד בך ולתת לעצמך את החיים שתמיד רצית לחיות. תהליך זה עוסק בלימוד כל הדברים שלא למדתם כשגדלתם. הגיע הזמן להיות בריא רגשית ונפשית!

 אי אפשר לקרוא את התווית מתוך הבקבוק

אנשים רבים לרוב אינם מבינים מדוע ליווי בתהליך ההחלמה כה חשובה. בדיוק כפי שכשאנחנו חווים כאב פיסי אנחנו נגשים לאיש מקצוע שיטפל בנו, כך גם הנפש שלנו כשהיא נפצעת צריכה עזרה חיצונית. נוסיף לכך את העובדה הפשוטה, שלאורך חיינו אספנו מיומנויות רבות, אבל אף אחד לא הכין אותנו להתמודדות עם מערכת יחסים רעילה.

אם אתם נמצאים או יצאתם ממערכת יחסים רעילה, אתם כבר עמוק בתוך הבקבוק – מעורבים עמוק בתוך הסיטואציה. כשאנחנו עמוק בסיטואציה קשה לנו לראות את "המטען והצלקות" שאנחנו נושאים איתנו, אם איננו יודעים היכן הפצעים שלכם, אז לנצח אחרים יוכלו להתשמש בהם כדי להשפיע ולנהל את חייכם. וגם כאשר אנחנו מזהים את הסיטואציה, קשה לנו לקרוא את התווית ולזהות את הדפוסים ונקודות התורפה שמעכבים אותכם ומונעים מכם להתמודד ולהתקדם.

עם הליווי הנכון בדרך ההחלמה, אתם יכולים למפות את  הסיטאוציה, לקבל כלים לשיפוץ ותיקון הדפוסים, לבנות מחדש את תחושת העצמי והבטחון העצמי ולפתח חוסן מנטלי ולצמוח.

המעבר הלאה, יכול להיות לפעמים מפחיד, אבל יותר מהכל הוא יכול להיות גם מרגש.

זו ההזדמנות שלכם לכתוב את הסיפור שלכם מחדש!

"לאף אחד אין חיסון נגד שברים. השאלה היא לא איך מונעים אותם אלא איך קמים מהם וממשיכים לעבוד."

- מור אסאל / איך ללטף קיפוד -​

מה תקבלו בתהליך

מיפוי העצמי והקול הפנימי

בניית תחושת העצמי והקול הפנימי מחדש - ובניית פרופיל  שלם, המשקף את  ה DNA המולד והנרכש, את המקורות והגורמים לדפוסי החשיבה, למחשבות ולרגשות שלכם, האמונות ונקודות התורפה שלכם ומנגנוני ההנעה והפעולה הסמויים והגלויים הייחודיים לכם

שיפוץ וחיזוק דפוסים ונקודות תורפה

בעזרת הפרופיל האישיותי אנחנו מאתרים את הדפוסים ונקודות תורפה שמשכו אותנו לקשר, או אימצנו במהלכו וכעת מעכבים אותנו במקום ומונעים להתמודד ולהתקדם קדימה. ל הטריגרים ועיוותי החשיבה שהאחר משתמש בהם כדי להפעיל אותכם, במודע או שלא במודע.

בניית חוסן מנטלי

בניית הבטחון ושחזור הערך והערכה העצמית, תוך לימוד כלים וטכניקות לבניית החוסן המנטלי להתמודדות יום יומית עם כל סיטואציה בחיים, לא רק להחזיק את הראש מעל המים, אלא גם לשחות ולתפקד בסיטואציה בצורה מייטיבית.

צמיחה ודרך חדשה

צמיחה היא לכתוב מחדש את הסיפור שלכם. להזיז את עצמכם מאזור הנוחות כדי לסלול דרך למקום בריא בתוככם ומחוצה לכם, למקום שבו אתם תרגישו שאת ממשים את החזון והמטרות האישיות שנגדיר בעזרת הפרופיל האישיותי, מקום שבו אתם מאמינים בעצמכם, מניעים את עצמכם, מעריכים את עצמכם ואוהבים את עצמכם ללא תנאי. כאן אפילו השמים הם לא גבול.

לאורך כל התהליך אני נותנת כלים להתמודדות - ומלמדת אותך להתשמש בהם - כי המטרה שלא תצטרכי אותי לנצח

תהליכים אישיים

תהליכים אישיים

במפגש ייעוץ אנו סוקרים ומנתחים את המצב בו אתם נמצאים לעומק, המטרות שלכם אל מול הקשיים. במפגש הייעוץ תקבלו בהירות על המצב בו אתם נמצאים, ובהתאם לקבל ההדרכה, אסטרטגיה וטיפים הסיטואציה.

ליווי אישי

תהליך ליווי 1:1 עם עדי מור הרשי. בתהליך נעבור ב-4 המודולים, ונתאים כל אחד מהם לכם באופן אישי:

הליווי כולל:

 • מיפוי עצמי – יצירת פרופיל אישיותי
 • שיפוץ וחיזוק – עבודה על דפוסים ונקודות תורפה
 • בניית חוסן מנטלי – יצירת שקט פנימי, בניית הבטחון והערך העצמי.
 • צמיחה ודרך חדשה – יצירת חזון ומטרות להמשך הדרך
 • הליווי כולל:
 • פגישה אישית שבועית בת שעה
 • תרגול יומי אישי בווטס אפ של הכלים הנלמדים
 • ליווי אסטרטגי בווטס אפ למקרי חירום

בניית פרופיל אישיותי בהתכתבות

תהליך בהתכתבות בן 10 שבועות עם עדי מור הרשי למציאת הקול הפנימי, הקשבה להגיון הפנימי ובניית הפרופיל האישיותי. 

הליווי כולל:

 • מפגש הכרות פרונטלי בן שעה
 • מפגש שאלונים בזום באורך שעתיים
 • התכתבות דו שבועית במייל

מפגש משפחתי

הדרכה להתמודדות עם נרקסיזם למעגל השני

שמישהו נמצאת במערכת יחסים רעילה, הוא לא הקורבן היחידי. פעמים רבות גם הקרובים לקורבן רואים את הסיטואציה, אבל לא יודעים כיצד להגיש עזרה ולעזור לקורבן. מפגש משפחתי נועד לעזור למעגל השני של הקורבנות להתמודד עם הקורבן (וגם עם הצד הרעיל) כדי לעזור להם לעבור את דרך ההחלמה.

מפגש משפחתי אורך כשעתיים, אפשר ורצוי לצרף את כל בני המשפחה והחברים המעורבבים. המפגש ניתן להקלטה.

הסיפור שלך מתחיל כאן

צרו קשר

תהליכים קבוצתיים

100 ימים No Contact

השיטה המהירה ביותר להתמודד עם קשר רעיל היא להכנס למצב של No Contact – ניתוק מגע מוחלט, התרחקות מוחלטת מאדם הרעיל והפסקת כל סוג של יצירת קשר עימו, כדי ליצור מרחב אישי מוגן ובריא יותר עבור עצמך. 

עם זאת המציאות מראה, שרב הנפגעים במערכת יחסים רעילים, נשברים וחזרים שוב ושוב לתוך הקשר הרעיל.

תוכנית 100 ימים של No contact נועדה ליצירת מרחב מוגן שיעזור לכם לצלוח את המצב של ניתוק הקשר. 

הליווי כולל:

 • מפגש הכרות קבוצתי בן שעה
 • מפגש תמיכה קבוצתי שבועי בן שעה – בו נתרגל סיטואציות מהחיים
 • ליווי צמוד בקבוצת ווטס אפ סגורה לחברי הקבוצה

100 ימים של חוסן מנטלי

תהליך ליווי קבוצתי בן 12 מפגשים בהנחיית עדי מור הרשי לבניית החוסן המנטלי, על ידי שימוש בכלים שונים:

 • תודעת אושר
 • בניית ערך והערכה עצמית 
 • מודל התמודדות עם סיטואציות מורכבות

הליווי כולל:

 • פגישה קבוצתית של שעה וחצי
 • תרגול יומי בקבוצת הווטס אפ הסגורה של הכלים הנלמדים

פוסטים אחרונים בבלוג

טיפול בשתיקה Silent Treatment

הטיפול בשתיקה, למרות שלפעמים נראה לא מזיק כשמדברים עליו, יכול להיות צורה מזיקה ויעילה ביותר של מניפולציה, כפייה ובקרה המשמשים אנשים רעילים. זה נפוץ, למרות שקורבנות רבים מרגישים לבד וכאילו הם לא יכולים לדבר על זה כי אף אחד לא יאמין להם או יבין.

קראו עוד »

המלצות

יסמין
יסמין
קרא עוד
לפני חצי שנה בדיוק ביום הולדת שלי עדי שלחה הודעה בקבוצה והציעה למי שרוצה לעבור מיני אימון אצלה. את עדי לא ממש הכרתי לפני אבל אמרתי יאללה מה יש להפסיד? הגעתי סקפטית ואני עוד עדינה. כל הזמן היה נדמה לי שכל המאמניל האלה זה חרטאה אחת גדולה. טעיתי ובענק! אחרי מיני אימון של 4 מפגשים, עשיתי עם עדי אימון מלא. ולא מתביישת להגיד שטעיתי ובענק. עדי בדרך המיוחת שלה ידעה לקרוא אותי בלי מילים, להבין מה יושב עלי, לקחת את השיחות ואת התהליך ולהתאים אותו מושלם אלי. ידעה להאיר לי בפנס המיוחד שלה את המקומות שאצלי היו חשוכים הרבה זמן. מודה לך על התהליך שעברתי איתך. למדתי, חקרתי וגיליתי את עצמי מחדש. קיבלתי כלים להמשך. בקיצור, מרגישה שעברתי מהפך בחצי שנה האחרונה. אה, ואם מה שכתבתי לא מספיק כדי לשכנע להתחיל אימון אצל עדי, היא מכינה תה שששוווהההה ברמות
איתן
איתן
קרא עוד
היכולת שלך למלא בטיפותייך את הדליים של האחרים בסביבתך, מעידה רבות על מי שאת, רגישות גבוהה ומודעות לאחרים, אכפתיות וכמובן על ערך הנתינה, ללא תנאי, שמאפיין אותך. מפקד מניע את חייליו לביצוע המשימה, לא מתוך כוח הדרגה והפקודה. אמון החיילים במנהיגותו של המפקד, בערכיו, באישיותו והיותו בן אדם, מעל הכל, הם מה שיגרמו להם לקום ולבצע את פקודתו, גם תוך חירוף הנפש. את כמאמנת וכמי שמובילה מתאמנים להאמין בעצמם ולפעול כדי להשיג את מטרתם, ניחנת בתכונות של מנהיגה ומובילה ומי שיגיע להתאמן אצלך יילך אחרייך בעיניים עצומות לרווחה.
שושי
שושי
קרא עוד
בטוחה שמי שירוץ איתך את הדרך הדלי שלו יהיה שופע. תודה לך על האנרגיות הבלתי נגמרות. כייף לרוץ איתך את הדרך.
מורן
מורן
קרא עוד
חדה כמו סכין רק תרמוז היא כבר תבין. לכן אתה חייב להיזהר אם חשבת שמהאמת תצליח להסתתר. שיהיה לך ברור שבתוך דימוי או שניים אתה מוצא את עצמך מולה על הברכיים.
לינוי
לינוי
קרא עוד
עדי היקרה! תודה רבה על תהליך מדהים שאנחנו עוברות יחד. תודה על הקשבה והכוונה תודה שאת מתווה לי דרך לעצמי ומאירה את דרכי ברגישות ומקצועיות רבה. תודה שבזכותך העזתי לעלות דברים ולהגשים חלומות. כל דבר מגיע בזמן הנכון שלו. והגעתי אליך בול בזמן. ממליצה בחום לכל אדם לעבור איתך תהליך ליווי מקצועי. תודה על הכול, לינוי 💓
הקודם
הבא

שינויים משמעותיים מתחילים מפגישות עוצמתיות. 

רגע לפני שאנחנו מתאמים פגישה, כמה פרטים שבטח מעניינים אותך: עלות השיחה – 100 ש"ח משך הפגישה – חצי שעה.  כדי שאוכל לשמור לנו פגישה משותפת, יש להעביר תשלום בפייבוקס או בביט למספר – 0504-601986 *ניתן לבטל את המפגש עד יום עסקים לפני. מחכה לראות אותך.