0504-601-986

No Contact הוא העצה הבסיסית והנפוצה ביותר של פרידה בכלל, ושל מערכות יחסים רעילות ו/או נרקסיסטיות בפרט. זו אחת הדרכים היעילות ביותר להתאושש מפרידה, לצמוח כאדם.

עם זאת, למרות הפופולריות הבולטת שלו, No Contact היא גם אחת מעצות הפרידה הכי לא מובנות, והמדריך הזה בא לשפוך אור על העניין, להסביר את הטכניקה לעומק, כך שבסוף הקריאה, תבינו מהו No Contact, היתרונות שלו, המורכבויות שלו, וכיצד ליישם אותו.

במדריך תלמדו:

מה זה No Contact

איך מתחילים

מודל ה- No Contact

טיפול בחברים משותפים

טיפול במשפחה

טיפול בחפצים

מה כן לעשות

לקבלת מודל נו קונטקט + שיעור חינם 

מלאי את הפרטים

כשאנחנו מתמודדים עם מערכת יחסים רעילה ו/או נרקסיסטית,  אנחנו נכנסים למצב הישרדות תמידית, ונעים בתוך רכבת הרים של דרמות אין סופיות. הסדנה נותנת את הכלים לצאת מהמצב ההישרדותי לפתח חוסן מנטלי, ומקנה כלים להתמודד גם עם רכבת ההרים ולצאת ממנה לא רק בלי בחילה, אלא גם מחוזקים להמשך הדרך

נעים להכיר

אני יכולה לעזור בכל שלב.

אני עדי מור הרשי, בת 44, אמא ל-3 ילדים ובזוגיות פרק ב'. 

גם אני יצאתי ממערכת יחסים רעילה ונרקסיסטית חוויתי אלימות נפשית וכלכלית. הייתי אמא מנוכרת והחזרתי את הילדים לקשר מלא איתי, והם במשמורת משותפת. כן אני עדיין מאמינה שלכל ילד מגיע אבא ואמא.

שהתחלתי בדרך ההחלמה, עמדתי המומה ומבולבלת וחסרת כלים אל מול השברים של חיי, ביתי והעסק שלי. לא הכרתי את עצמי במראה ולא ידעתי מה הרצונות או הצרכים שלי, ובעיקר הסתובבתי במעגלים ולא ידעתי איך להתקדם.

יצאתי ללמוד, פיתחתי מודלים להתמודדות ולבניית העצמי מחדש. קודם ניסיתי את המודלים על עצמי ואחר כך על מלווים שלי במהלך שלבים שונים שנמצאים בסיטואציות שונות ומורכבות בחייהם. 

אני מבינה את ההתמודדויות הייחודיות של סיום מערכת יחסים רעילות ונרקסיסטיות, וכמה קשה להתמודד עם הטראומה ולקום כל בוקר מחדש. 

כמו הפלמינגו שחי בתנאי קיצון (מה שגם מעניק לו את צבעו המיוחד) גם אותי צבע הסיפור האישי שלי בוורוד והצית בי אש יוקדת לעזור בתהליך ההחלמה מחדש, זה מה שאני חיה למענו.  

מעולה.תוכן חשוב ומועיל מאוד. משנה את התפיסה ואת יכולת ההתמודדות. יצאתי אופטימית
עדי בעלת המון ידע בתחום, מעודדת ומעצימה מאוד!!! קיבלתי המון כלים להתמודד ואני במקום הרבה יותר טוב מהמקום בו התחלתי, וקיבלתי גם כלים להמשך
בטוחה שמי שירוץ איתך את הדרך הדלי שלו יהיה שופע. תודה לך על האנרגיות הבלתי נגמרות. כייף לרוץ איתך את הדרך.
תודה רבה על סדנא המעניינת מאוד ומאירת עניים. תודה רבה לך על האומץ לשתף מנסיון החיים הלא פשוט שלך, תיארת שם סיטואציות שיכולתי ממש להזדהות איתן בקלות ונתת כלים להתמודדות עם הסיטואציות
היה מעניין, לא עוד סדנא אינפורמטיבית אלא משהו שהמרצה חוותה וחווה ונותן כלים להמשך
סדנא מרתקת, הועברה בצורה זורמת ומרשימה. כלים שמשנים את ההתמודדות ונותנים אור בקצה המנהרה
תודה עדי על סדנא מעניינת ומרגשת, ניכר שיש לך המון נסיון וניתן ללמוד ממך המון, תודה!
הובלת אותנו באתגרים הצופנים חיי הגירושים. וכמו שנאמר " אין חכם כבעל ניסיון". היכולת שלך לקחת אותו ולתרום לגרושים וגרושות אחרים לקבל תקווה. היה מעניין ומרתק.
את כל כך מדוייקת מעלה את המודעות ונותנים כלים להתמודדות שלא קיבלתי בשום מקום אחר . תודה רבה עדי על התכנים שאת מביאה
מדהימה מחכה להמשך...את עוזרת לי להבין את עצמי ובכך להיות מסוגלת להתמודד
הקודם
הבא

לקבלת המודל + שיעור נסיון חינם