אני יכולה לעזור בכל שלב

מערכת יחסים רעילה מושכת אותך בדרך כלל למעגל של שליטה והתעללות שבה אתם מטילים ספק בעצמכם, תמיד מרגישים אשמים ומחפש נואשות פיוס ונחמה.

מערכות יחסים אלו יכולות לרוקן אותך, להוריד את הבטחון וההערכה העצמית, ולפגוע קשות בבריאות הנפשית, גם אחרי שאתם יוצאים מהן.

*המילה "פלמינגו" מגיעה מפורטוגזית ופירושה "להבה יוקדת"

תהליכי ליווי אישיים

* לקביעת שיחת הכרות טלפונית

סדנאות

* בקרוב

הרצאות

*להרצאות הקרובות

המלצות

מספרים עלי

אלה החיים שלך זה הזמן לשלוט בהם!

הסיפור שלכם מתחיל כאן

החלמה

החלמה בריאה כרוכה בלימוד כיצד לסלוח, לקבל ולהרפות. ללא קשר מתי יצאתם ממערכת היחסים,  ההחלמה מאפשרת לכם לעבור דרך הכאב והאובדן שאתם חווים, ולצאת מהצד השני חזקים יותר.

התמודדות
להפוך מקורבן לשורד

הישרדות היא מיומנות שניתן ללמוד.  זה לא רק להחזיק את הראש מעל המים. זה לקום כל יום לעשות את העבודה כדי להגיע למקום שבו אתם רוצים להיות.

צמיחה
לכתבו את הסיפור שלך מחדש

צמיחה היא לכתוב מחדש את הסיפור שלכם. הגיע הזמן להזיז את עצמכם מאזור הנוחות כדי ללכת מעבר לפשרות בחייכם, ולקבל יותר ממה שחשבתם שאתם יכולים להשיג בחייכם.

מגיעה לך ההשקעה הזאת

עכשיו זה הזמן להתמקד בך ולתת לעצמך את החיים שתמיד רצית לחיות.
תהליך זה עוסק בלימוד כל הדברים שלא למדתם כשגדלתם.
הגיע הזמן להיות בריא רגשית ונפשית!

פוסטים אחרונים בבלוג

המלצות

יסמין
יסמין
קרא עוד
לפני חצי שנה בדיוק ביום הולדת שלי עדי שלחה הודעה בקבוצה והציעה למי שרוצה לעבור מיני אימון אצלה. את עדי לא ממש הכרתי לפני אבל אמרתי יאללה מה יש להפסיד? הגעתי סקפטית ואני עוד עדינה. כל הזמן היה נדמה לי שכל המאמניל האלה זה חרטאה אחת גדולה. טעיתי ובענק! אחרי מיני אימון של 4 מפגשים, עשיתי עם עדי אימון מלא. ולא מתביישת להגיד שטעיתי ובענק. עדי בדרך המיוחת שלה ידעה לקרוא אותי בלי מילים, להבין מה יושב עלי, לקחת את השיחות ואת התהליך ולהתאים אותו מושלם אלי. ידעה להאיר לי בפנס המיוחד שלה את המקומות שאצלי היו חשוכים הרבה זמן. מודה לך על התהליך שעברתי איתך. למדתי, חקרתי וגיליתי את עצמי מחדש. קיבלתי כלים להמשך. בקיצור, מרגישה שעברתי מהפך בחצי שנה האחרונה. אה, ואם מה שכתבתי לא מספיק כדי לשכנע להתחיל אימון אצל עדי, היא מכינה תה שששוווהההה ברמות
איתן
איתן
קרא עוד
היכולת שלך למלא בטיפותייך את הדליים של האחרים בסביבתך, מעידה רבות על מי שאת, רגישות גבוהה ומודעות לאחרים, אכפתיות וכמובן על ערך הנתינה, ללא תנאי, שמאפיין אותך. מפקד מניע את חייליו לביצוע המשימה, לא מתוך כוח הדרגה והפקודה. אמון החיילים במנהיגותו של המפקד, בערכיו, באישיותו והיותו בן אדם, מעל הכל, הם מה שיגרמו להם לקום ולבצע את פקודתו, גם תוך חירוף הנפש. את כמאמנת וכמי שמובילה מתאמנים להאמין בעצמם ולפעול כדי להשיג את מטרתם, ניחנת בתכונות של מנהיגה ומובילה ומי שיגיע להתאמן אצלך יילך אחרייך בעיניים עצומות לרווחה.
שושי
שושי
קרא עוד
בטוחה שמי שירוץ איתך את הדרך הדלי שלו יהיה שופע. תודה לך על האנרגיות הבלתי נגמרות. כייף לרוץ איתך את הדרך.
מורן
מורן
קרא עוד
חדה כמו סכין רק תרמוז היא כבר תבין. לכן אתה חייב להיזהר אם חשבת שמהאמת תצליח להסתתר. שיהיה לך ברור שבתוך דימוי או שניים אתה מוצא את עצמך מולה על הברכיים.
לינוי
לינוי
קרא עוד
עדי היקרה! תודה רבה על תהליך מדהים שאנחנו עוברות יחד. תודה על הקשבה והכוונה תודה שאת מתווה לי דרך לעצמי ומאירה את דרכי ברגישות ומקצועיות רבה. תודה שבזכותך העזתי לעלות דברים ולהגשים חלומות. כל דבר מגיע בזמן הנכון שלו. והגעתי אליך בול בזמן. ממליצה בחום לכל אדם לעבור איתך תהליך ליווי מקצועי. תודה על הכול, לינוי 💓
הקודם
הבא

ניוזלטר

שווה להתעדכן

שינויים משמעותיים מתחילים מפגישות עוצמתיות. 

רגע לפני שאנחנו מתאמים פגישה, כמה פרטים שבטח מעניינים אותך: עלות השיחה – 100 ש"ח משך הפגישה – חצי שעה.  כדי שאוכל לשמור לנו פגישה משותפת, יש להעביר תשלום בפייבוקס או בביט למספר – 0504-601986 *ניתן לבטל את המפגש עד יום עסקים לפני. מחכה לראות אותך.